Technologie

 

Technologie a varianty dřevostaveb

 Truhlářství Miroslv Šulc Vám nabízí dřevostavby rodinných domů, chat a zahradních domečků. Montované dřevostavby nabízíme v různých formách dokonční. Například Hrubá uzavřená stavba nebo jako stavba na klíč. Stavba rodinného domu ze dřeva je moderní a rychlá. Zakázky řešíme podle individuálních požadavků zákazníka.

Firma zajištuje:

-Kompletní projektovou dokumentaci, která je ZDARMA při realizaci naší firmou.
-Pomoc s vyřízením Financování Vaší stavby.
- Individulní přístup k zákazníkům.
-Různé formy zakončení stavby dle přání zákazníka.

TECHNOLOGIE


Jedná se o konstrukční stěnový systém svislých prvků - dřevěných fošen 60/140 - 60/180 jejichž stabilita je zajištěna celoplošným záklopem FERMACELL deskami popřípadě OSB PD tl. 12 mm. Svislé fošny se na stavbě ukládají v osových vzdálenostech 50-65 cm na prahový prvek a pod střechu se ukončí dvěma věncovými, vhodně přeplátovanými fošnami stejného pruřezu. Ostění oken a dveří, stejně jako místa pod nosnými průvlaky, se řádně zesílí sloučením několika prvků. Spojování jednotlivých částí se provádí hřebíkovými spoji nebo pomocí vrutů RAPID KOMPREX. Prahový prvek je k základu připojen na předem zabetonovANÉ ZÁVITOVÉ TYČE. 

Tipy konstrukcí podle vzhledu

Naše firma preferuje dva druhy vzhledu staveb: 
- dřevěný obklad
- strukturovaná omítka
Jelikož ne všude lze postavit masivní dřevostavbu a naopak. Naše firma Vám dodává dva druhy venkovního opláštění stavby, aby vyhověla zakazníkům, kteří chtějí realizovat stavbu v přírodě, tak zákanzíkům kteří budou realizovat stavbu v zástavbě.

KONSTRUKCE 1

Vzhled: stavba je obložena modřínovými popřípadě smrkovými palubkami.
 

KONSTRUKCE 2

Vzhled: stavba je z venku ukončena strukturovanou omítkou.


Tipy Kostrukcí podle dokončení

STAVEBNICE -HRUBÁ STAVBA
HRUBÁ UZAVŘENÁ STAVBA
STAVBA NA KLÍČ

 


HRUBÁ UZAVŘENÁ STAVBA

Schema konstrukce stěny: